top of page
bgImage

dokumentu glabāšana

Dokumentu glabāšanai kastu sistēmā ir būtiskas priekšrocības par glabāšanu plauktā

(1) kastes nodrošina ērtu, ātru un konfidenciālu dokumentu pārvietošanu; (2) kastes novērš dokumentu bojājumus transportēšanas un glabāšanas laikā; (3) dokumenti kastē mazāk pakļauti gaismai un putekļiem; (4) maksa par glabāšanu tiek
aprēķināta pārskatāmi un korekti, jo klientam jāmaksā tikai par faktiski glabājamām kastēm; (5) kasti var aizzīmogot vai noplombēt; (6) glabājot dokumentus kastēs, optimāli tiek izmantota glabātuves platība, tāpēc glabāšana kastu sistēmā ir lētāka nekā plauktu sistēmā.


Dokumentu glabāšana kastu sistēmā - Storage Solutions SIA
Dokumentu glabāšana
Arhīva kastes - Storage Solutions SIA

Storage Solutions arhīva kastes iekšējais izmērs cm: 42,5 (garums) x 33 (platums) x 26,6 (dziļums)

Mūsu standarta arhīva kaste ir īpaši izstrādāta, ņemot vērā ilggadīgu un pārbaudītu pieredzi. Kastei ir vāks un ērti rokturi, kas būtiski atvieglo dokumentu kārtošanu, transportēšanu, glabāšanu un atrašanu. Kastē var ievietot 15 kg dokumentu vai
aptuveni 5 pilnas reģistru mapes. Gan kaste, gan kastes vāks ir salokāmi un to izmantošanai nav jāizmanto skavas vai līmlenta. Prakse rāda, ka kastes, kas ir lielākas par mūsu izmantoto vai nu neiztur tajās ievietoto dokumentu svaru (bieži izjūk kraujot vai transportējot), vai arī ir ārkārtīgi smagas (palēninot un sadārdzinot kraušanu). Katrai kastei tiek piešķirts unikāls svītru kods, kas kombinācijā ar plaukta vai paletes elektronisko adresi un kastes satura aprakstu ļauj ātri atrast vajadzīgo dokumentu. Svarīga ir iespēja atrast nepieciešamo dokumentu jebkurā kastu kraušanas vai transportēšanas brīdī.

Dokumentu arhivēšana

Mums ir vērā ņemama pieredze lielu dokumentu apjomu sakārtošanā un transportēšanā

Vispirms dokumenti tiek salikti arhīva kastēs, vienlaicīgi izveidojot visu dokumentu sarakstu. Pēc tam kastes pēc vienotas sistēmas tiek uzkrautas paletē. Katrai paletei tiek pieškirts unikāls numurs, kam ir piesaistīti visi uz paletes esošie svītru kodi. Līdz ar to ir iespējams atrast vajadzīgo dokumentu jebkurā kraušanas vai transportēšanas brīdī. Sagatavotu palešu uzkraušana un nokraušana no transportlīdzekļa aizņem vien dažas minūtes. 
Tas ļauj ātri pārvietot ievērojamus dokumentu apjomus.

Lielu dokumentu apjomu sakārtošana - Storage Solutions SIA
Anchor 1
bottom of page