top of page
bgImage

Pakalpojumi

Dokumentu glabāšana - Storage Solutions SIA

DOKUMENTU GLABĀŠANA

Praksē visplašāk izmanto divas atšķirīgas dokumentu glabāšanas sistēmas – glabāšanu plauktos vai glabāšanu kastēs. Mēs izmantojam kastu glabāšanas sistēmu. Tas nozīmē, ka dokumentu sistematizācijas, kraušanas, transportēšanas, glabāšanas un iznīcināšanas vienība ir standarta arhīva kaste. Glabājot dokumentus kastēs, optimāli tiek izmantota glabātuves platība, tāpēc glabāšana kastu sistēmā ir lētāka nekā plauktu sistēmā. 

Dokumentu arhivēšana - Storage Solutions SIA

DOKUMENTU ARHIVĒŠANA

Reizēm dokumentu var būt tik daudz, ka tajos vairs neko nevar atrast. Šādos gadījumos noder mūsu pieredze un ieteikumi dokumentu arhivēšanā jeb sakārtošanā. Veicam arī arhivēšanu Nacionālā (valsts) arhīva vajadzībām – t.i. personālsastāva un pastāvīgi glabājamo dokumentu vērtības ekspertīzi, sistematizāciju, noformēšanu, iešūšanu. 

Dokumentu glabāšana
Dokumentu arhivēšana
Dokumentu iznīcināšana - Storage Solutions SIA

DOKUMENTU IZNĪCINĀŠANA

Ar arhīva vadības programmas palīdzību sekojam līdzi klienta pieņemtajiem dokumentu iznīcināšanas termiņiem.
Parasti kalendārā gada sākumā informējam katru klientu par konkrētiem dokumentu veidiem un apjomu, kurus iespējams iznīcināt. Dokumentu savlaicīga iznīcināšana samazina kopējās glabāšanas izmaksas. Dokumentu iznīcināšana vienmēr notiek tikai pēc tam, kad klients ir iepazinies ar iznīcināmo dokumentu projektu un to akceptējis.
Dokumentus iznīcinām gan uz vietas, gan izbraucot pie klienta.Lai samazinātu dokumentu uzturēšanas izmaksas, ir

ļoti svarīgi regulāri iznīcināt uzkrātos dokumentus.

Dokumentu iznīcināšana
bottom of page